فروش پی ال سی S7-1500 زیمنس

با پی ال سی S7-1500 زیمنس کنترل نوآوری ها را در دست بگیرید

استفاده از پی ال سی های سری 1500 زیمنس عملکرد عالی و بروز بودن در آینده را محقق ساخته . به لطف ساختار مدولار کنترلر، که کمک قابل اعتمادی را در حین اجرای پروژههای پیشرفته به شما ارائه می دهد، می توانید پیچیده ترین طرح های ماشین را به واقعیت تبدیل کنید.

 پی ال سی های سری 1500 زیمنس با شرایط محیطی گسترده ای که دارد تقریباً در همه جا قابل استفاده است. بسیاری از کنترل‌کننده‌ها را می‌توان در محدوده دمایی 25- تا 60+ درجه سانتی‌گراد و در ارتفاعات تا 5000 متر به صورت استاندارد کار کرد. طیف گسترده ای از کنترلرهای SIPLUS برای نیازهای فراتر از این در دسترس است.

واحدهای پردازش مرکزی (CPU) قلب کنترلر پی ال سی های سری 1500 زیمنس هستند. آنها برنامه کاربر را اجرا می کنند و کنترلر را با سایر اجزای اتوماسیون شبکه می کنند. به لطف نوآوری‌های متعدد، پردازنده‌های PLC SIMATIC S7-1500 بهترین بهره‌وری و کارایی را ارائه می‌کنند. سخت افزار بسیار فشرده و دارای گواهینامه IP20 استاندارد است. این ماژول های بسیار یکپارچه و بسیار همه کاره باعث صرفه جویی در فضا در داخل و اطراف تابلو شده و هزینه های موجودی قطعات یدکی را کاهش می دهد.

SIMATIC S7-1500

  • یک سیستم مدولار، مقیاس پذیر و قابل استفاده جهانی با درجه حفاظت IP20
  • راه حل سیستمی برای انواع برنامه های اتوماسیون در اتوماسیون گسسته
  • حداکثر عملکرد همراه با قابلیت استفاده عالی
  • قابل تنظیم در پورتال کاملا یکپارچه اتوماسیون با STEP 7 Professional V12 یا بالاتر

ویدئو معرفی پی ال سی  سری SIMATIC S7-1500