فروش پی ال سی لوگو 8 زیمنس

پی ال سی لوگو 8 زیمنس

LOGO! 8 زیمنس  ، قلب بزرگ یک کنترلر کوچک

پی ال سی لوگو 8 زیمنس ،این یک انتخاب عالی برای راه حل سریع ، بدون پیچیدگی و صرفه جویی در فضا برای کارهای ساده کنترل و تنظیم است . علاوه بر این ، پی ال سی لوگو  زیمنس مدتهاست که خود را به عنوان یک ماژول منطقی هوشمند در پروژه های کوچک اتوماسیون معرفی کرده است.

لوگو 8 نسل جدید ماژول های منطقی

LOGO! 8 کنترل کننده ایده آل را برای کارهای ساده اتوماسیون در صنعت و خدمات ساختمان به شما ارائه می دهد. همچنین، طراحی مدولار LOGO! 8  آن را به طور مداوم انعطاف پذیر می کند. از این رو، طیف گسترده ای از ماژول ها به شما امکان می دهد تنظیماتی را برای رفع نیازهای خود ایجاد کنید.

ساده ،آسان ، انعطاف پذیر ، مبتکرانه

با وجود توسعه مداوم نیاز های صنعتی، با این حال، سهولت کار برای برنامه نویسان و کاربران همیشه مهم بوده است . از این رو، لوگو 8 زیمنس  "تابع های آماده استفاده" مانند تاخیر ON/OFF ، تایمر هفتگی ، ژنراتور نبض ،  تایمر سالانه ، ساعت مچی و غیره را معرفی کرده، که معمولاً باید ابتدا در یک PLC معمولی برنامه ریزی شوند. علاوه بر این، بیش از 40 عملکرد در دسترس است. در نتیجه، برنامه ها می توانند تا 400 بلوک را شامل شوند. بنابرین، مشتریان می توانند از LOGO! 8  برای برنامه ریزی توابع پیشرفته خود و ایجاد کتابخانه از توابع  آزمایش شده استفاده کنند. ضمناً، گزینه ثبت داده ها زمینه های جدیدی از کاربرد لوگو 8 زیمنس را باز می کند.

پی ال سی لوگو 8 ماژول ایده آل و موفق شرکت زیمنس ، نسل جدیدی از کنترلرها را بوجود آورده است.این ماژول جدید به کمک کنترل آسان ، صفحه نمایش جدید و امکانات کامل ارتباطی از طریق Ethernet ، به طور کامل با هر یک از نیازهای مشتری انطباق می یابد . همچنین برنامه web server همه چیز را آسان می سازد . یک ماژول ارتباطی ، ارتباطات راه دور را از طریق شبکه تلفن همراه فراهم میکند که این امر باعث افزایش دسترسی های جدید برای استفاده از لوگو 8 میگردد .

نکات برجسته لوگوی 8 جدید

  •  8 واحد اصلی برای همه ولتاژها ، چهار واحد با صفحه نمایش جدید
  •  همه واحدهای اصلی دارای رابط اترنت هستند. همانند، LOGO! 6 (4TE) ؛ و اتصالات با نسخه های قبلی سازگار است
  •  چندین نسخه برای منبع تغذیه مختلف DC 12V/24V RCE ، AC/DC 24V RCE ، DC 24V CE ، AC/DC 115/240V RCE
  • 400 بلوک حافظه برنامه
  • سرور وب یکپارچه در همه واحدهای اصلی
  • قابلیت اتصال برای نمایشگر متن از راه دور از طریق اترنت برای همه ماژول های اصلی لوگو 8 زیمنس 
  • محدوده دمای گسترده -20 تا 55 درجه سانتی گراد

 

  هنگام سفارش خرید ،  آخرین ورژن نرم افزار لوگو 8 زیمنس نیز ارسال خواهد شد . 

 

ویدئو معرفی پی ال سی های سری LOGO! 8 زیمنس